Euro-Solutions Agencja Pracy (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Rzeźnik – wykrawacz mięsa – Niemcy
Opis stanowiska/ zadania:
– wykrawanie mięsa drobiowego, wieprzowego oraz wołowego – linia produkcyjna

WYMAGANIA:

– doskonała znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
– minimum 2-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku
– aktualna książeczka SANEPID
– uczciwość
– lojalność
– brak nałogów

OFERUJEMY:

– zatrudnienie w Polsce – oddelegowanie
– pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (druki A-1, Limosa, itp.) również w zakwaterowaniu,
– zatrudnienie w polskiej firmie, co oznacza (dla osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie): opłacanie stawek ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne, chorobowe na życzenie),
– pracę w przyjaznej atmosferze
– dobre warunki płacowe
– opiekę polskiego koordynatora
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.
ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI PRZEZ NAS KANDYDATAMI.
CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, proszę wysyłać przez portal tablica.pl.
OFERTY NIEKOMPLETNE NIE BĘDĄ PRZEZ NAS ROZPATRYWANE!!! (komplet tj.: CV ze zdjęciem + list motywacyjny + klauzula o przetwarzaniu danych osobowych)