Euro-Solutions Agencja Pracy (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTRYK / ELEKTROMONTER / ELEKTRONIK (Praca w Niemczech + bezpłatny kurs językowy) – atrakcyjne zarobki !
OBOWIĄZKI:
– naprawa oraz montaż instalacji elektrycznych
– sprawdzanie poprawności instalacji
– zamiana instalacji starych na nowe
– inne prace instalacyjne związane z elektryką
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
– znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, ale dla osób zdeterminowanych i chcących podjąć zatrudnienie, lecz nie znających języka niemieckiego przewidujemy BEZPŁATNY (koszty ponosi niemiecki pracodawca) kurs językowy trwający od 3 do 4 mies., po którym uczestnik będzie miał gwarantowane zatrudnienie
– aktualne uprawnienia
– wysokich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego (co najmniej rok) oraz gotowość do podjęcia samodzielnej pracy
– gotowości do pracy w systemie zmianowym
– gotowości do pracy w soboty
– umiejętności pracy pod presją czasu
– dokładności, pracowitości oraz wysokiej motywacji
– mile widziane uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi (prawo jazdy kat B)
– mile widziany własny środek transportu
– braku nałogów
OFERUJEMY:
– stabilną i legalną pracę w Niemczech
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– wynagrodzenie (w zależności od stażu pracy oraz stopnia wykwalifikowania) na poziomie od 11,83 do 18 euro brutto
– 40 euro diety za roboczy dzień (na rękę), którą można przeznaczyć na opłaty za zakwaterowanie i dojazdy do pracy
– opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
– pomagamy w znalezieniu zakwaterowania
– pomagamy w rocznym rozliczeniu się z niemieckim fiskusem
– pomagamy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych typu Kindergeld, itp.
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
Prosimy dołączyć życiorys, jak również posiadane referencje.